Zderzenie ciężarówek w Trzcinicy

Zderzenie dwóch ciężarówek w Trzcinicy

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle pracują na miejscu zdarzenia, do którego doszło w Trzcinicy. Jak ustalono doszło tam do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Jedna osoba została ranna. Kierowcy jadący tamtym odcinkiem muszą liczyć się z utrudnieniami.

Dzisiaj po godz. 6, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Trzcinica na drodze krajowej nr 28. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z jasielskiej drogówki.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-letni kierujący ciężarowym volvo, zasnął podczas jazdy, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając przyczepą w pojazd marki Man.

37-letni kierowca Mana został ranny i trafił do szpitala.

Droga krajowa nr 28 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.

dl

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

Dominik

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

Eryko
A nie lepiej zgłosić się na policje i przekazać informacje bezpośrednio?