Zderzenie ciężarówek w Trzcinicy

Zderzenie dwóch ciężarówek w Trzcinicy

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle pracują na miejscu zdarzenia, do którego doszło w Trzcinicy. Jak ustalono doszło tam do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Jedna osoba została ranna. Kierowcy jadący tamtym odcinkiem muszą liczyć się z utrudnieniami.

Dzisiaj po godz. 6, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Trzcinica na drodze krajowej nr 28. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z jasielskiej drogówki.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-letni kierujący ciężarowym volvo, zasnął podczas jazdy, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając przyczepą w pojazd marki Man.

37-letni kierowca Mana został ranny i trafił do szpitala.

Droga krajowa nr 28 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.

dl

Dominik

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

Eryko
A nie lepiej zgłosić się na policje i przekazać informacje bezpośrednio?