Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Wypadek przy ul. Szopena i Ujejskiego w Jaśle
Featured

Wypadek przy ul. Szopena i Ujejskiego w Jaśle

Na skrzyżowaniu ulicy Szopena i Ujejskiego w Jaśle, doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch pojazdów. To kolejny wypadek, w tym miejscu, którego przyczyną jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.


Kierujący samochodem Audi, jadąc od kościoła o.o. Franciszkanów w kierunku ul. Szkolnej nie zatrzymał się na stopie i nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Peugeotem, który poruszał się ul. Ujejskiego. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi i nie ponieśli żadnych obrażeń.


Ważne!

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu w Jaśle


 

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji. Na jasielskim STOP-ie, na skrzyżowaniu Ujejskiego i Szopena bardzo często dochodzi do wypadków drogowych.

Kierujący pojazdem, zbliżając się do skrzyżowania, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pojazdowi nadjeżdżającemu z prawej strony, a jeżeli skręca w lewo – także jadącemu z kierunku przeciwnego na wprost lub skręcającemu w prawo.

 

Wypadek w Jaśle


Wypadek na STOPie w Jaśle


Kolizja drogowa w Jaśle


Wypadki samochodowe w Jaśle


Zderzenie dwóch pojazdów w Jaśle


Zderzenie dwóch pojazdów w Jaśle na ul. Ujejskiego


 

red.

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

Antek
Kolejny raz w tym samym miejscu. Ciekawe kiedy ktoś coś z tym zrobi. Chyba musi zginąć jakieś dziecko by ktoś zajął się tym skrzyżowaniem.
1
Hen
To skrzyżowanie faktycznie jest pechowe.
1
Krzysiek
Tutaj wiecznie są wypadki. Oprócz Stop powinni przestać parkować samochody na ulicy, bo nic nie widać
1
Piotr
Wystarczyłoby postawić lustro na rogu budynku, aby w przyszłości było mniej wypadków.
1

50000 Pozostało znaków