REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 08 październik 2018 15:12

Wypadki z udziałem nietrzeźwych motocyklistów

Nietrzeźwi motocykliściJasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych, do których doszło w miniony weekend na drogach powiatu jasielskiego.


W zdarzeniach ucierpieli motocykliści, którzy z obrażeniami trafili do szpitala. Niestety obaj byli nietrzeźwi.
Do pierwszego zdarzenia doszło w minioną sobotę. Przed 17, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej w Osobnicy, w którym ranny został motocyklista. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, ustalili prawdopodobny przebieg zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec gminy Jasło, jadąc drogą powiatową stracił w pewnym momencie panowanie nad motocyklem i upadł na jezdnię. Z obrażeniami został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Funkcjonariusze przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie pomiarowe wykazało, że 47-latek jest nietrzeźwy, miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. 

Nietrzeźwi motocykliści

Wczoraj z kolei około godziny 22, w Jaśle na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Baczyńskiego motorowerzysta zderzył się z Oplem Corsą. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący oplem 52-letni mężczyzna skręcając z ulicy 3-go Maja na ulicę Baczyńskiego, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku motorowerzyście. 18-letni kierowca jednośladu z obrażeniami trafił do szpitala. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości funkcjonariusze nie mieli zastrzeżeń do kierującego oplem, natomiast poszkodowany w wypadku mężczyzna miał w organizmie 1,6 promila alkoholu.

Postępowania przygotowawcze w obu sprawach prowadzą policjanci z jasielskiej komendy.   

pw

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin