Wypadki

Fotograf ślubny Jasło

środa, 22 marzec 2017 11:09

Wypadek na przejściu dla pieszych Wyróżniony

Wypadek na przejściu dla pieszychJasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy 3 Maja.

Wczoraj około godziny 19.20, kierujący osobowym fordem na przejściu dla pieszych potrącił 18-letnią mieszkankę Jasła. Piesza z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.

Wczoraj około godziny 19.20 dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy 3 Maja. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fordem 23-letni mieszkaniec gminy Dębowiec jadąc ulicą 3 Maja w kierunku stacji paliw, potrącił przechodzącą przez przejście 18-letnią mieszkankę Jasła. Piesza z obrażeniami została przewieziona do jasielskiego szpitala. Kierujący fordem był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia ustalili świadków i wykonali dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał dowodowy pozwoli na ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku w toku prowadzonego postępowania.

pw