REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 22 marzec 2017 11:09

Wypadek na przejściu dla pieszych

Wypadek na przejściu dla pieszychJasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy 3 Maja.


Wczoraj około godziny 19.20, kierujący osobowym fordem na przejściu dla pieszych potrącił 18-letnią mieszkankę Jasła. Piesza z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.

Wczoraj około godziny 19.20 dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy 3 Maja. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fordem 23-letni mieszkaniec gminy Dębowiec jadąc ulicą 3 Maja w kierunku stacji paliw, potrącił przechodzącą przez przejście 18-letnią mieszkankę Jasła. Piesza z obrażeniami została przewieziona do jasielskiego szpitala. Kierujący fordem był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia ustalili świadków i wykonali dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał dowodowy pozwoli na ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku w toku prowadzonego postępowania.

pw

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Ania 2017-03-26 15:17
Wiadomo co z poszkodowaną?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin