REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 24 luty 2017 12:47

WYPADEK W GORZYCACH NA DRODZE NR 992

Wypadek w GorzycachPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w Gorzycach na drodze wojewódzkiej nr 992.


Kierująca toyotą zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w drzewo. Pasażerka samochodu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Kierująca pojazdem została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie.
Do zdarzenia doszło przed godziną 7, w Gorzycach na drodze wojewódzkiej nr 992. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca toyotą 42-letnia mieszkanka gminy Nowy Żmigród jadąc w kierunku Jasła, z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, zsunęła się ze skarpy i uderzyła w drzewo. Z poważnymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. 67-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami została przewieziona do jasielskiego szpitala.

 

303 122822


303 122855


Na miejscu policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

pw

KPP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin