REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 17 styczeń 2017 16:18

W Szebniach ciężarówka zjechała do rowu. Kierowca zasłabł?

W Szebniach ciężarówka zjechała do rowu. Kierowca zasłabł?Zasłabnięcie za kierownicą było najprawdopodobniej przyczyną zjechania na przeciwny pas ruchu i przewrócenia się do rowu ciężarowego Volvo.


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarowym volvo, wraz z przyczepą wypełnioną drewnem jechał drogą krajową nr 28 od Krosna w kierunku Jasła. W pewnym momencie, 35-latek gwałtownie zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka osobowym Nissanem Qashqai, a następnie wjechał do rowu – informuje st. asp. Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy KPP w Jaśle. Kierując nissanem był trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń. Kierowca ciężarowego volvo został przetransportowany do szpitala.

 

Na miejscu w tej chwili swoje czynności prowadzą policjanci. Pojawiły się sygnały, że przyczyną całego zdarzenia mogło być zesłabnięcie kierowcy. Na chwilę obecną nie mamy wyników badań – informuje rzecznik prasowy.

1


2


3


4


5


6


7


8

 

Na drogach powiatu jasielskiego panują trudne warunki. Mimo pracy pługopiaskarek w wielu miejscach leży śnieg lub błoto pośniegowe. Policja apeluje o rozważną jazdę.

 

Dziękujemy naszemu internaucie za zdjęcia.

 

Redakcja

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin