poniedziałek, 04 sierpień 2014 00:00

Bartosz Warchoł pochodzący z Jasła wystartuje w Tour De Pologne!

10401419 674602992617188 6973843774405951827 n22-letni Bartosz Warchoł obecnie zawodnik Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacyfik,oraz były zawodnik Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wystartuje w tegorocznym Tour de Polgone. Pojedzie w barwach reprezentacji Polski.

Bartosz Warchoł do wychowanek Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacyfik. W reprezentacji Polski, obok Bartosza Warchoła, wystąpią: Kamil Gradek, Paweł Bernas, Paweł Franczak, Kamil Zieliński Przemysław Kasperkiewicz, Paweł Cieślik, Konrad Dąbkowski Gradek, Bernas, Zieliński i Franczak – wywalczyli kwalifikację na podstawie rankingu, do którego zaliczano wyniki osiągnięte w najważniejszych krajowych wyścigach elity i do lat 23. Tegoroczny Tour de Pologne rozpocznie się 3 sierpnia w Gdańsku. Dwa dni później peleton wystartuje z Kielc na trasę III etapu do Rzeszowa. Rywalizacja zakończy się 9 sierpnia „czasówką” w Krakowie.

Fot. Toruński Klub Kolarski

jaslobike.pl