REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 04 sierpień 2014 00:00

Bartosz Warchoł pochodzący z Jasła wystartuje w Tour De Pologne!

10401419 674602992617188 6973843774405951827 n22-letni Bartosz Warchoł obecnie zawodnik Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacyfik,oraz były zawodnik Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wystartuje w tegorocznym Tour de Polgone. Pojedzie w barwach reprezentacji Polski.


Bartosz Warchoł do wychowanek Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacyfik. W reprezentacji Polski, obok Bartosza Warchoła, wystąpią: Kamil Gradek, Paweł Bernas, Paweł Franczak, Kamil Zieliński Przemysław Kasperkiewicz, Paweł Cieślik, Konrad Dąbkowski Gradek, Bernas, Zieliński i Franczak – wywalczyli kwalifikację na podstawie rankingu, do którego zaliczano wyniki osiągnięte w najważniejszych krajowych wyścigach elity i do lat 23. Tegoroczny Tour de Pologne rozpocznie się 3 sierpnia w Gdańsku. Dwa dni później peleton wystartuje z Kielc na trasę III etapu do Rzeszowa. Rywalizacja zakończy się 9 sierpnia „czasówką” w Krakowie.

Fot. Toruński Klub Kolarski

jaslobike.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin