REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 29 listopad 2016 18:30

Dzień otwarty w ZUS dla osób z niepełnosprawnością

niepelnosprawniOddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle włącza się w organizację Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.


Piątek, 2 grudnia 2016 r. będzie w jasielskim Oddziale „Dniem Otwartym dla Osób z Niepełnosprawnością”.
Z bezpłatnych porad specjalistów ZUS, PUP i PCPR oraz materiałów informacyjnych będą mogły skorzystać osoby niepełnosprawne, które w piątek, 2 grudnia 2016 r., w godz. od 9.00 do 13.00 odwiedzą Oddział ZUS w Jaśle oraz Inspektoraty w Brzozowie, Dębicy, Krośnie i Sanoku.
W tym dniu w siedzibie Oddziału w Jaśle zorganizowane zostanie szkolenie dla osób niepełnosprawnych dotyczące praw i obowiązków wynikających z rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej oraz wpływu zatrudnienia na pobierane świadczenia emerytalno- rentowego.
Ponadto, wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą placówki ZUS w Jaśle, Dębicy i w Krośnie będą mogli zapoznać się z wystawą prac artystycznych podopiecznych Zakładu Aktywizacji Zawodowej w Jaśle, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rymanowie Zdroju oraz Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”.

Małgorzata Łyszczarz - Bukała
Rzecznik Regionalny ZUS
Województwa Podkarpackiego

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin