REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 06 październik 2014 00:00

6 – 10 października „Dni Ubezpieczonego w ZUS”

plakat-DUOd 6 do 10 października 2014 r. ZUS Oddział w Jaśle oraz jego podległe Inspektoraty w Brzozowie, Dębicy, Krośnie i w Sanoku zapraszają na „Dni Ubezpieczonego w ZUS”.


W tych dniach, w Salach Obsługi Klienta w poszczególnych placówkach ZUS, do wyłącznej dyspozycji odwiedzających, będą eksperci, którzy odpowiadać będą na pytania związane z zasadami podlegania ubezpieczeniom społecznym, opłacaniem składek, korzyściami wynikającymi z bycia ubezpieczonym, czy dotyczące danych zaewidencjonowanych na koncie ubezpieczonego w ZUS. Ubezpieczeni, świadczeniobiorcy, płatnicy składek uzyskają kompleksową informację  z zakresu zadań realizowanych przez Zakład oraz będą mieli okazję zapoznać się z narzędziem umożliwiającym dostęp do stanu konta w ZUS – Platformą Usług Elektronicznych ZUS.
Do dyspozycji osób odwiedzających w tych dniach jednostki ZUS, zostały przygotowane materiały informacyjne, ulotki oraz poradniki.
Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim koncie w ZUS? Pracujesz? Prowadzisz firmę? Martwisz się o ubezpieczenie zdrowotne swoich bliskich? – to najlepsza dla Ciebie okazja, jako Ubezpieczonego, aby wyjaśnić wszystkie nurtujące Cię kwestie.
Zapraszamy - Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych.

Agnieszka Prajsnar
Rzecznik prasowy
Oddziału ZUS w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin