czwartek, 12 grudzień 2013 12:06

Kolejna rocznica stanu wojennego Wyróżniony

IS stan wojenny

Z okazji 32. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, 13 grudnia br. o godzinie 18.00 w kościele pw. św. Stanisława BM odbędzie się uroczysta msza święta. Następnie, o godzinie 19.15 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się koncert Apolinarego Polka z towarzyszeniem recytatorów i wokalistów Jasielskiego Domu Kultury.

Organizatorami uroczystości są; Burmistrz Miasta Jasła, Jasielski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie „Solidarni” w Jaśle i parafia pw. św. Stanisława BM w Jaśle. Osoby zainteresowane udziałem w koncercie mogą odebrać zaproszenia w sekretariacie Jasielskiego Domu Kultury.
kp (JDK)