REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 15 wrzesień 2013 19:26

Zatrzymany za ugodzenie nożem

Zatrzymany za ugodzenie nożem

Policjanci zatrzymali 18-latka, który nożem zranił mieszkańca gminy Tarnowiec.


Pijany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze zebrali dowody w tej sprawie i przedstawili sprawcy zarzut uszkodzenia ciała.
Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po północy przed jednym z lokali w Tarnowcu. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że do 20-letniego mężczyzny i jego znajomych podszedł znany im 18-latek wraz z dwoma kolegami. Doszło do wymiany zdań i przepychanek. W pewnej chwili 18-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec wyjął nóż i zranił nim w plecy 20-latka.
Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili napastnika i odebrali mu ostre narzędzie. Agresywny młody człowiek trafił do policyjnego aresztu. Był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Zraniony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Dzisiaj 18-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała pokrzywdzonego. Przyznał się do zarzuconego mu czynu i poddał dobrowolnie karze. Decyzją prokuratora zostanie objęty środkiem zapobiegawczym w postaci dozoru policyjnego.

KPP w Jaśle

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin