REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 23 luty 2021 09:59

Zwolnienia i zwrot z części opłat z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

alkoholWprowadzone niedawno przez rząd przepisy pozwoliły na podjęcie uchwały zwalniającej z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych.


Przyjęta przez radnych Rady Miejskiej Jasła uchwała wprowadza zwolnienie z II i III raty opłaty za zezwolenia na sprzedaż alkoholu oraz zwrot opłaty przedsiębiorcom, którzy zapłacili całość do 31 stycznia 2021 r.
Ulgi dotyczą przedsiębiorców z branży gastronomicznej, którzy w okresie czasowego ograniczenia prowadzenia działalności gospodarczej spowodowanej wprowadzeniem pandemii COViD-19 nie mieli możliwości korzystania z posiadanych zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży. Zwolnienie to jest jedną z form pomocy dla przedsiębiorców najbardziej dotkniętych ograniczeniami z powodu wprowadzeniem stanu epidemii.

Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin