REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 10 kwiecień 2013 12:18

Z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny

1

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z rzeki Ropa w Jaśle.


To 76-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. Wczoraj, płynące nurtem ciało zauważył wędkarz. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji, która wyjaśni przyczyny śmierci.
Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Brzyściu. Łowiący ryby wędkarz zauważył, że z nurtem rzeki płynie ciało człowieka. Informację przekazał służbom ratowniczym. W Jaśle strażacy wyłowili z rzeki ciało mężczyzny.
Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsca skierowani zostali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również prokurator oraz biegły lekarz sądowy. Ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Badanie ma dać odpowiedź jaka była przyczyną zgonu.
Dziś ustalono tożsamość zmarłego, to 76-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. Mężczyzna wczoraj wyszedł z domu, a dziś rodzina zgłosiła Policji jego zaginięcie.

KPP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin