czwartek, 04 kwiecień 2013 11:59

Porozumienie z gminami: Tarnowiec, Dębowiec i Jasło

porozumienie

Na sesji 3 kwietnia br. jasielscy radni miejscy podjęli uchwały w sprawie zawarcia porozumień z gminami: Tarnowiec, Dębowiec i Jasło dotyczących przejęcia przez miasto publicznego transportu na terenie tych gmin.

Przewozem osób zajmować się będzie Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle. Koszty zadań pokryte mają zostać z biletów oraz dopłat przekazywanych przez gminy. Gmina Tarnowiec przekaże na ten cel 40 tys. zł (od 1 stycznia do 30 września br.), Gmina Dębowiec – 32 tys. zł (od 1 stycznia do 31 grudnia br.), Gmina Jasło – 140 tys. zł (od 1 stycznia do 31 grudnia br.).

UMJ