czwartek, 28 maj 2015 21:18

Informacja dotycząca utrudnień w ruchu

Informacja dotycząca utrudnień w ruchuW związku z trwającą realizacją robót budowlanych przy odbudowie ulicy Sobniowskiej realizowanej w ramach zadania pn. „Odbudowa infrastruktury drogowej na terenie Powiatu Jasielskiego – ulica Sobniowska (Jasło)” informujemy, że będą występowały utrudnienia w ruchu, spowodowane układaniem warstwy nawierzchni bitumicznej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Graniczną do granicy administracyjnej Miasta Jasła w kierunku Łask – droga będzie całkowicie zamknięta w dniu 30 maja, tj. sobota w godzinach 700 – 1500. Na czas zamknięcia drogi objazd dla samochodów 3,5 T będzie się odbywał ulicą Rolniczą oraz przez miejscowość Wolica.

Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych utrudnieniach w ruchu w kolejnych dniach będziemy informować na bieżąco.
Za utrudnienia na odbudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe w Jaśle