poniedziałek, 16 marzec 2015 13:48

Wkrótce powstanie Centrum Usług Biznesowych w Jaśle Wyróżniony

Wkrótce powstanie Centrum Usług Biznesowych w Jaśle Początkiem kwietnia Loyd S.A. uruchomi w Jaśle Centrum Usług Biznesowych. Jasielskie centrum zatrudni docelowo co najmniej 150 osób. Początkowy obszar działalności centrum stanowić będą kadry i księgowość.

Wśród stanowisk, na które obecnie poszukiwani są kandydaci, znajdują się: księgowa, główna księgowa, samodzielna księgowa, pracownik działu kadr i płac oraz team leader działu kadr i płac. Osoby zainteresowane pracą na powyższych stanowiskach mogą znaleźć szczegółowe informacje na stronie http://www.doradztwopersonalne.polskihr.com.pl/c233,oferty_pracy.html
Grupa Kapitałowa Loyd S.A. posiada już wiele analogicznych placówek świadczących usługi z zakresu outsourcingowego wsparcia sprzedaży na terenie całej Polski. Sales Concept, firma zarządzająca centrami w ramach Grupy - w jasielskim oddziale planuje zatrudniać mieszkańców regionu, ze szczególnym uwzględnieniem osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy.

Otwarcie Centrum Usług Biznesowych w Jaśle jest efektem porozumienia zawartego pomiędzy Grupą Kapitałową Loyd S.A., a Miastem Jasłem.

UMJ