REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 05 wrzesień 2014 00:00

Złodziej okradający samochody zatrzymany

332463930Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który okradał i uszkadzał samochody.


Na swoim koncie ma ponad trzydzieści pojazdów. Jego łupem padały emblematy, kołpaki, anteny, tablice rejestracyjne i inne zewnętrzne elementy samochodów. Podejrzany działał na terenie Jasła. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, a sprawcy postawili zarzuty.

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego prowadzili czynności dotyczące kradzieży zewnętrznych elementów samochodów, do których dochodziło w różnych częściach Jasła. Sprawca kradł głównie emblematy z logo marki umieszczone na karoseriach pojazdów. Jego łupem padały również kołpaki, anteny, tablice rejestracyjne, pióra wycieraczek. Podczas wyrywania kradzionych przedmiotów niejednokrotnie uszkadzał samochody.

Funkcjonariusze przeprowadzali oględziny miejsc zdarzeń i pojazdów, analizowali zgłoszenia, ustalali i przesłuchiwali świadków, typowali osoby, które mogły być sprawcami. Wytężona praca przyniosła efekt. Policjanci zdobyli informacje, które pomogły trafić na trop złodzieja. Ich weryfikacja pozwoliła zebrać dowody przeciwko 30-letniemu mieszkańcowi gminy Jasło. Funkcjonariusze weszli do jego domu. W czasie przeszukania znaleźli cześć skradzionych przedmiotów. Mężczyzna został zatrzymany.
54667272


W czasie prowadzonego postępowania policjanci potwierdzili, że podejrzany do Jasła przyjeżdżał głównie nocą. Celem jego wizyt była przede wszystkim kradzież emblematów samochodowych. Wybierał różne marki pojazdów i działał na terenie całego Jasła. Łącznie okradł ponad trzydzieści samochodów. Od śledczych podejrzany usłyszał zarzut kradzieży i uszkodzenia mienia. Podczas przesłuchania wyjaśnił, że kradzione przedmioty zabierał w celach kolekcjonerskich. Przyznał się do zarzucanych mu przestępstw i poddał dobrowolnie karze. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

KPP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+2 # DillTV 2014-09-05 17:40
To co teraz Kryminalna bedzie sprzedawac znaczki , to ja biore Opla znaczek , PW do mnie ;D
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Co chcecie 2014-09-05 17:44
Co chcecie, chłopaki udają, że coś robią i jedna na milion spraw udaje im się rozwiązać. To kropla w morzu umorzonych spraw przez KPP
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin