REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 29 sierpień 2014 00:00

Rozstrzygnięcie konkursu na projekt witaczy dla Miasta Jasła

wyroznioUrząd Miasta w Jaśle informuje, że został rozstrzygnięty konkurs na projekt witaczy dla Miasta Jasła.


Projekty do konkursu złożyło ośmiu autorów, których prace zostały ocenione przez Komisję Konkursową. Ponadto, decyzją Burmistrza Miasta Jasła, projekty zostały poddane konsultacjom społecznym. W dniach 14-20 sierpnia br. na stronie internetowej www.jaslo.pl została przeprowadzona ankieta na najlepszy spośród siedmiu projektów (jeden z autorów zrezygnował z dalszego udziału w konkursie). Aby wynik głosowania był jak najbardziej miarodajny, wprowadzono zasadę, że z jednego numeru IP komputera można oddać tylko jeden głos.

4 proj


W ankiecie wzięło udział 2349 osób, spośród których najwięcej zagłosowało na projekt nr 4 (1018 głosów - 43%). Szczegółowe wyniki glosowania są dostępne pod linkiem http://jaslo.pl/pl/content/wybierz-projekt-witaczy .

29 sierpnia Burmistrz Miasta Jasła zatwierdził rozstrzygnięcie konkursu zgodnie z wynikami głosowania i rekomendacją Komisji Konkursowej, przyznając zwycięstwo projektowi nr 4, którego autorami są Maciej Cygan i Piotr Dubec.

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin