REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 14 czerwiec 2014 02:00

Nagrody dla nauczycieli emerytów

1Nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych przechodzący na emeryturę otrzymali nagrody przyznane przez Zarząd Powiatu w Jaśle.


12 czerwca 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Jaśle Starosta Jasielski Adam Kmiecik wręczył nauczycielom nagrody Zarządu Powiatu w Jaśle. Starosta podziękował im za długoletnią i ofiarną pracę. Wyraził przekonanie, iż trud włożony w edukację młodzieży zaowocuje w przyszłości sukcesami ich wychowanków. Podkreślał, że moment pożegnania z czynną pracą zawodową to początek odkrywania nowych pasji, delektowania się najdrobniejszymi przyjemnościami i celebrowania życia.
Wicestarosta Franciszek Miśkowicz życzył nauczycielom - emerytom zdrowia, pomyślności, poczucia bycia potrzebnym w rodzinie i w gronie młodszych pedagogów oraz realizacji swoich niespełnionych planów.
Nagrody dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych, którzy z początkiem nowego roku szkolnego przejdą na emeryturę, przyznawane są przez Zarząd Powiatu na wnioski dyrektorów poszczególnych placówek.
Nagrody otrzymali: Jerzy Bieńkowski (I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle), Henryk Bilski (Zespół Szkół Technicznych w Jaśle), Teresa Stój (dyrektor Bursy Międzyszkolnej w Jaśle) oraz Ewa Szczurek (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle).
Starostwo Powiatowe w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin