Troska czy przedwyborcze ,,halo” o szpital?

Troska czy przedwyborcze ,,halo” o szpital?Jak zdążyli Państwo zauważyć jasielski szpital przeżywa znaczącą rewolucję.

Zostały uruchomione nowe oddziały, a w niedalekiej przyszłości mają być wprowadzone kolejne, dobre dla pacjentów rozwiązania.
To rewelacyjna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego. Szpital dobre funkcjonowanie zawdzięcza nie tylko dyrekcji, lekarzom, pielęgniarkom, ale i instytucjom zewnętrznym, które dofinansowują realizowane na terenie szpitala przedsięwzięcia.
Nowe oddziały, bloki operacyjne, lepszy i bardziej zaawansowany sprzęt, to szansa dla nas – pacjentów na lepsze rezultaty podczas leczenia.

Początek października i otwarcie w jasielskim szpitalu oddziału diabetologii to powód do zadowolenia dla tych wszystkich pacjentów, którzy zmagają się z cukrzycą.
W oficjalnych uroczystościach (więcej TUTAJ) z poświęceniem oddziału, udział wzięli przedstawiciele władz powiatu, dyrekcja szpitala oraz zaproszeni goście. Zabrakło włodarzy miasta, którzy odnosząc się do zaistniałej sytuacji informują: ,,Fakt, że na organizowane przez Starostwo Powiatowe i jasielski szpital spotkania, nie są zapraszane władze miasta, nie oznacza, że tej współpracy nie ma. Bez wątpienia w najbliższym czasie szpital o taką pomoc poprosi”. O swoim zadowoleniu co do rozwoju szpitala w Jaśle, Urząd Miasta informuje TUTAJ.

Temat szpitala i jakości oferowanych przez niego usług jest jednym z tych, które cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Być może przypadkowo, czy też z uwagi na zakres wykonywanych czynności remontowych, zbiegła się w czasie prezentacja diametralnej poprawy funkcjonowania jasielskiego szpitala ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Nie mniej jednak, nagłe zaangażowanie i przypominanie wyborcom kto, na co, ile dał, wygląda jak wyścig kandydatów o uznanie.

Komentatorka