środa, 27 wrzesień 2017 12:18

Nowe siłownie plenerowe Wyróżniony

xNa dwóch jasielskich osiedlach, w Rafinerii i Gądkach, powstały nowe siłownie plenerowe. Łączny koszt budowy wyniósł blisko 57 tys. zł.

Na osiedlu Rafineria siłownia znajduje się przy placu zabaw, a na osiedlu Gądki – w parku linowym. W skład każdej z nich wchodzą: biegacz i orbitrek, rower i jeździec, surfer i twister, poręcze i podciąg nóg oraz wioślarz.

Z inicjatywą powstania siłowni rekreacyjnych na tych osiedlach wystąpiły zarządy osiedli.

y

Urząd Miasta w Jaśle