REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 03 lipiec 2017 18:24

Zbrodnia w Trzcinicy! Nie żyje 67-letnia kobieta!

Zbrodnia w Trzcinicy! Nie żyje 67-letnia kobieta!Jasielska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tragedii, jaka miała miejsce w Trzcinicy koło Jasła.


Jasielska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tragedii, jaka miała miejsce w Trzcinicy koło Jasła. Dzisiaj przed godz. 9, do dyżurnego jasielskiej komendy zadzwonił 45-letni mieszkaniec gminy Jasło, który powiadomił, że jego 66-letni ojciec, z którym wspólnie zamieszkuje, posiada rany klatki piersiowej i potrzebuje pomocy. Natomiast w pomieszczeniu obok na łóżku znajduje się jego 67-letnia matka, która nie daje oznak życia. Okazało się, że kobieta nie żyje, miała ranę kłutą klatki piersiowej. 


- Kobieta została znaleziona przez syna we własnym domu, miała ranę kłutą klatki piersiowej. Wraz z nią w domu przebywał jej 66-letni mąż. Mężczyzna także był poraniony. Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci 67-letniej mieszkanki gminy Jasło. Kobieta została znaleziona przez syna we własnym domu, miała ranę kłutą klatki piersiowej. Wraz z nią w domu przebywał jej 66-letni mąż. Mężczyzna także był poraniony - informuje st. asp. Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. 

Na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną i zabezpieczyli ślady. W czynnościach uczestniczył także biegły lekarz z zakresu medycyny sądowej. Decyzją prokuratora ciało kobiety zabezpieczono do dalszych badań. 
Ranny 66-latek trafił do jasielskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po udzieleniu mu pomocy medycznej został zatrzymany i znajduje się w jasielskiej komendzie pod nadzorem policjantów. Niebawem z jego udziałem wykonane zostaną dalsze czynności - dodaje. 
Okoliczności tego zdarzenia bada Prokuratura Rejonowa w Jaśle w ramach prowadzonego śledztwa.

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin