sobota, 09 styczeń 2016 14:08

Śmiertelny wypadek przy wykopie. Nie żyje dwóch mężczyzn. Wyróżniony

Śmiertelny wypadek na budowie. Nie żyje dwóch mężczyzn JasłoDziś, przed godziną 13. na terenie firmy zlokalizowanej przy ul. Fabrycznej w Jaśle, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Dwóch mężczyzn pracujących przy wykopach ziemnych zostało przygniecionych osuwającą się ziemią. Byli to pracownicy zewnętrznej firmy. 



Owego feralnego dnia pracownicy budowlani realizowali roboty budowlane w wykopie o głębokości około 2,5 metra. Z relacji świadka zdarzenia wynika, że w pewnym momencie nastąpiło niekontrolowane osunięcie się części skarpy i mężczyźni utknęli pod osuwającą się ziemią.
Mimo szybkiej interwencji służb ratunkowych, nie udało się ich uratować. Obydwaj mężczyźni nie żyją.
2


3


6


7
Przyczyny wypadku będą ustalane w toku prowadzonego postępowania. Na miejscu tragedii pracuje prokurator.

Do sprawy wrócimy.

red. 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+1 # Edyta 2016-01-09 14:54
Pisze się OBYDWAJ MĘŻCZYŹNI NIE ŻYJĄ - Szanowna REDAKCJO.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Michał 2016-01-09 15:22
...niech sie wkońcu inspekcja pracy wezmie za kontrole tego obozu...bo same tragedie sie zaczynaja dziac...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Lukasz 2016-01-09 18:53
Już ja dołoże starań żyby się zajęły odpowiednie służby tą sprawą. To był mój szfagier.......
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Adam 2016-01-09 18:46
Kondolencje dla rodzin.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Lukasz 2016-01-09 18:51
dołoże wszelkich starań żeby pracodawca odpowiedział za to skoro lekceważy BHP. to wszystko się stało z chęci zaoszczędzenia pieniedzy na odpowiedni sprzęt . Wolał dwie osoby wysłać 3 m. pod ziemie z łopatami zamiast nająć koparke. wyobraź sobie teraz Ośle (pracodawco) jak sie czuje jego rodzina, 3 dzieci i kobieta z którą żył.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # andrzej 2016-01-09 21:08
a mogę wiedzieć jaka to ''firma'' bo też pracuje przy kanalizacji
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi