środa, 17 wrzesień 2014 00:00

Ruszają codzienne dyżury PSPP Wyróżniony

IMG 8581Od dziś ruszają dyżury członków KWW PSPP. Codziennie w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16 do 18, w siedzibie sztabu wyborczego przy ul. Jagiełły 50, dyżurować będą członkowie Komitetu i sztabu oraz kandydaci na radnych.


Zaczyna Andrzej Kachlik (środa), Tadeusz Górczyk (czwartek), Adam Kozak (piątek), Bogusława Wójcik (poniedziałek), Janusz Przetacznik (wtorek).

- Dla zainteresowanych dostępne będą nasze tezy programowe i ankiety – mówi Janusz Przetacznik. – Będziemy prosić odwiedzających nasze biuro o ich wypełnienie. W ankiecie pytać będziemy o to, co jest dla mieszkańców Jasła priorytetem, jakie najważniejsze zadanie lub zadania należy postawić przed nowym samorządem, jakie cele należy wyznaczyć władzom miasta i powiatu. Prowadzony będzie „zeszyt dyżurów”, który sukcesywnie zapełniany uwagami i spostrzeżeniami mieszkańców, posłuży do sformułowania konkretnych wniosków i wystąpień. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco weryfikować i uzupełniać program oraz strategię samorządów w oparciu o oczekiwania mieszkańców.

IMG 8568

Pytania, wnioski i uwagi można zgłaszać także drogą e-mailową: .

Mariola Mazur

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+1 # jojo 2014-09-17 11:16
o jakie zatroskane mordki !
... a komórki posłusznie nagrywają :P
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # xsaf 2014-09-17 11:21
Cytuję jojo:
o jakie zatroskane mordki !
... a komórki posłusznie nagrywają :P

Dobre! hehehe
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # Danuta 2014-09-17 15:49
Wszystko dobrze, tylko czemu wam nie wierzę.....?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin