czwartek, 28 sierpień 2014 00:00

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Jasła Wyróżniony

0000policja-13Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.


Halina Gorczyca, 52-letnia mieszkanka Jasła, ostatni raz była widziana w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, tj. Jasło ul. 17 Stycznia, we wtorek 5 sierpnia 2014 r., około godz. 21.

1978669317
Rysopis: wzrost około 165 cm, waga około 65 kg, szczupłej budowy ciała, cera jasna, włosy ciemne kręcone, oczy piwne, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. Brak informacji dotyczących ubrania.
W związku z prowadzonymi czynnościami w sprawie zaginięcia 52-letniej mieszkanki Jasła, funkcjonariusze zwracają się również o kontakt do osób, które w nocy z wtorku na środę, tj. z 5 na 6 sierpnia br., widziały biały samochód dostawczy poruszający się po terenie Jasła lub pobliskich miejscowościach.
Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej lub widziały opisany samochód proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 510 997 379, e-mail:

KPP w Jaśle

O sprawie pisaliśmy:

Krew znaleziona w samochodzie należy do Haliny G.

Zaginięcie kobiety. Czy mogła paść ofiarą przestępstwa?

Poszukiwania pielęgniarki trwają. Były mąż nie przyznaje się do przedstawionych mu zarzutów.

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+7 # timon 2014-08-28 14:51
po prawie miesiącu policjanci ukazują zdjęcie poszukiwanej prawdopodobnie już nie do odnalezienia kobiety w szeroko pojętych mediach aby ludzi poszukiwali i zgłaszali wszelakie informacje dotyczące zaginięcia.
takie rzeczy tylko w polsce, zdjecie powinno byc dodane odrazu jak rowniez informacje o poszukiwaniu oraz zbieranie informacji nt. czy ktos cos widzial czy ktos cos wie, ojjjj durnieee !!!!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+5 # jasnee 2014-08-28 15:54
Dokładnie. Przypomnieli sobie dużo, dużo, dużo za późno. Nie rozumiem takiego podejścia. Szanse na odnalezienie z każdym dniem maleją a policja dziś obudziła się i prosi o pomoc. Trzeba było Panowie troszkę wcześniej na ten pomysł wpaść!!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # o ela 2014-08-28 19:48
Po takim czasie to chociażbym ją mijała czy stała z nią przy kasie, czy cokolwiek innego, to nie ma takiej opcji, żebym była pewna, że to ona. W porę sobie przypomnieli! BRAWO!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # wrrr 2014-08-28 19:50
To Ci dopiero profesjonalizm. .. Za kolejny miesiąc pokażą zdjęcie samochodu. I weź tu pomóż, jak oni nie potrafią się takimi rzeczami w odpowiednim czasie zająć!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # oj oj oj 2014-08-28 19:54
Wstyd Panowie, po prostu WSTYD. Teraz zdjęcie? A tereny zacznijcie przeszukiwać ponownie najlepiej za dwa-trzy lata. Sukces murowany. Kolejna porażka jasielskiej policji, niestety :(
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # jasneee 2014-08-28 19:55
Nie ma to tamto jak się Policji nie chce w odpowiednim czasie to tak jest a nie inaczej. Ja tam nie widzę żeby kryminalni chodzili i szukali. Dzień, dwa po całym zajściu chodzili, a teraz?? Kawkę piją i w d... mają. Powinny chodzić zorganizowane grupy i szukać. Przecież kobieta nie zapadła się pod ziemię. No ale jak się Policji nie chce, to komu się ma chcieć???
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # dfdfd 2014-08-28 20:21
Cytuję jasneee:
Nie ma to tamto jak się Policji nie chce w odpowiednim czasie to tak jest a nie inaczej. Ja tam nie widzę żeby kryminalni chodzili i szukali. Dzień, dwa po całym zajściu chodzili, a teraz?? Kawkę piją i w d... mają. Powinny chodzić zorganizowane grupy i szukać. Przecież kobieta nie zapadła się pod ziemię. No ale jak się Policji nie chce, to komu się ma chcieć???

Ja tam myślę, że raczej pod ziemię -nie zapadła, ale się znalazła tam z czyjąś pomocą. Po takim czasie to wątpię, żeby ją znaleźli, chyba, że jakiś zwierz im w tym pomoże i wykopie...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # wincenty 2014-08-28 19:59
Chociaż to bardzo poważna sprawa, to nie mogę się podnieść ze śmiechu, i bynajmniej nie chodzi o tą biedną kobietę.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # rety 2014-08-28 20:22
Kolejny "sukces" jasielskiej policji...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi