Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Budynek Urzędu Miasta Jasła
Featured

Zaprzysiężenie nowego burmistrza Jasła, Adama Kostrząba

6 maja 2024 roku, w Jasielskim Domu Kultury odbyła się I sesja Rady Miejskiej Jasła IX kadencji. Podczas sesji, miało miejsce złożenie ślubowania przez nowego burmistrza Jasła Adama Kostrząba oraz przez nowo wybranych radnych Rady Miejskiej Jasła. Nowo wybrani radni oraz burmistrz otrzymali zaświadczenia o wyborze.


Adam Kostrząb nowym burmistrzem miasta Jasła


Adam Kostrząb burmistzr maista Jasła


- Stoję dziś przed Wami z radością i wdzięcznością, ale również z pokorą, jako nowo wybrany burmistrz. Jest to dla mnie moment pełen emocji i nadziei, ale przede wszystkim ogromny zaszczyt i wyróżnienie – mówi nowo wybrany burmistrz Jasła Adam Kostrząb. Obiecuję, że będę godnie Was reprezentował i dbał o dobro naszego miasta z całym moim zaangażowaniem i oddaniem – dodaje burmistrz. Miasto Jasło ma ogromny potencjał, który możemy wykorzystać tylko poprzez wspólne wysiłki i zaangażowanie – zaznacza.


Przeczytaj także: Adam Kostrząb nowym burmistrzem miasta Jasła


Podczas sesji głos zabrał burmistrz ubiegłej kadencji, Ryszard Pabian. - Gratuluję nowemu panu burmistrzowi wspaniałego wyniku wyborczego. 80 prawie procent poparcia, to ogromny mandat zaufania, ogromne wyzwanie dla Pana burmistrza. Wierzę, że młodość i zaangażowanie, poradzi sobie z tym wyzwaniem-mówi Ryszard Pabian, kończący kadencję burmistrza miasta Jasła. Szanowni Państwo radni, przed Wami również ogromne wyzwanie. Przede wszystkim do podejmowania decyzji, ale też pomocy burmistrzowi. Bez tej współpracy i pomocy, nie ma możliwości rządzenia tym miastem. Wierzę, że z tym Państwo się zmierzycie i temu poradzicie -zaznaczył.


Ryszard Pabian


Plany na kadencję 2024-2029


- Planów na kadencję mam bardzo wiele. Szczegółowo informowałem o tym podczas kampanii wyborczej. Na początku chciałbym się skupić na rzeczach tych najbardziej przyziemnych, czyli szczegółowe zapoznanie się ze stanem zarówno infrastruktury, jak i stanem kadrowym -informuje włodarz miasta Jasła Adam Kostrząb. Móc porozmawiać z kierownikami wszystkich jednostek, aby ustalić te najważniejsze, najpilniejsze rzeczy do zrobienia ,,na już”- podkreśla. Myślę, że jest kilka zadań, które będą wymagały szybkiej reakcji i bardzo dużo pracy również ze strony Rady Miejskiej Jasła, aby podjąć konkretne kroki -podsumowuje burmistrz.


Isesja Rady Miejskiej Miasta Jasła IX kadencji


Podczas I sesji Rady Miejskiej Jasła IX kadencji został wybrany Przewodniczący Rady Miejskiej Jasła. W tej kadencji stanowisko to będzie piastował Marcin Węgrzyn.


Radni Rady Miejskiej Miasta Jasła IX kadencji


Nowo wybrany burmistrz miasta Jasła wraz z radnymi IX kadencji


Jachym Jolanta (PO)
Wójcik Bogusława (KWW Odnowa)
Banach-Gancarz Joanna (KWW Odnowa)
Pierzchała Jan (KWW Jaślanie)
Snoch Robert (KWW Wojciecha Zająca)
Samborski Piotr (KWW Wojciecha Zająca)
Mazur Mariola (KWW Andrzeja Czerneckiego)
Dudek Artur (PO)
Sikora Krystyna (KWW Odnowa)
Stanek Tomasz (KWW Odnowa)
Znamirowski Leszek (KWW „Jaślanie”)
Pec Krzysztof (KWW Wojciecha Zająca)
Ziemba Bogdan (KWW Bogdana Ziemby)
Bialik Piotr (PO)
Węgrzyn Marcin (KWW Odnowa)
Okarma Jerzy (KWW Odnowa)
Sobczyk Agnieszka (KWW Odnowa)
Czeluśniak Krzysztof (KWW „Jaślanie”)
Czyżowicz Urszula (KWW Wojciecha Zająca)
Szprucińska Anna (KWW Wojciecha Zająca)

red.

Kkk
Gratulacje! Oby Pan lepiej się sprawdził niż poprzednia władza. Trzymam kciuki.
1
Aniela
Gratulacje!!! Mieszkańcy potrzebowali tego już od dawna
1

50000 Pozostało znaków