Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Adam Kostrząb nowym burmistrzem miasta Jasła

Adam Kostrząb został nowym burmistrzem miasta Jasła. Z oficjalnych danych PKW wynika, że otrzymał poparcie 77,80 proc. wyborców. Wojciech Zając – jego kontrkandydat zyskał 22,20 proc. poparcia. Adam Kostrząb otrzymał 8466 głosów, a Wojciech Zając 2416.

W pierwszej turze wyborów Kostrząb był bardzo bliski zwycięstwa, a druga tura tylko potwierdziła, że mieszkańcy Jasła chcą zmian.


Nowy burmistrz Jasła


Adam Kostrząb podziękował swoim wyborcom, publikując wpis na swoim profilu na Facebooku. - Dziękuję wszystkim mieszkańcom Miasta Jasła za zaufanie. To dla mnie ogromny zaszczyt i zobowiązanie- napisał.

 

Adam Kostrząb

 

Wybrany przez mieszkańców Jasła nowy burmistrz ma 38 lat. Ma doświadczenie samorządowe . Od 2016 roku obejmuje funkcję zastępcy Burmistrza Brzostku. Pełniąc tę funkcję, zajmował się pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych i zarządzał wielomilionowymi inwestycjami.

-Od lat jestem związany z Jasłem. To tutaj zdałem maturę, tutaj podjąłem pierwszą pracę, tutaj poznałem moją żonę i tutaj mieszkam. Z Jasłem związałem przyszłość moją i mojej rodziny. Chciałbym, żeby Jasło było miastem, w którym nasze dzieci i wnuki będą mogły planować swoją przyszłość.
Chciałbym, by młodzi mieszkańcy Jasła-w tym moja córka - znaleźli tu swoje szanse i możliwości. Żeby tak się stało Jasło musi być miastem, w którym władza rozwiązuje problemy mieszkańców, realizuje ich inicjatywy, zaspokaja potrzeby i odpowiada na ich aspiracje! - czytamy w folderze informacyjnym komitetu wyborczego, z którego startował Kostrząb.

 

Nowa wizja Jasła to hasło przewodnie jakże udanej kampanii wyborczej Adama Kostrząba. Pozostaje tylko wspierać i czekać na efekty.

red.

50000 Pozostało znaków