czwartek, 05 grudzień 2013 20:39

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę Wyróżniony

logo - akcjaWzorem lat ubiegłych w Jaśle organizowana jest akcja charytatywna pod nazwą „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Akcja polega na zbiórce darów rzeczowych: zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy oraz produktów spożywczych nadających się do długotrwałego przechowywania. Dary te zostaną przekazane zostaną dzieciom z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych oraz będących w trudnej sytuacji materialnej zamieszkujących na terenie miasta Jasła.
Terenowy Sztab Akcji nr 224 działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, iż dary przyjmowane będą w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle, ul. Kochanowskiego 3 od 3 do 31 grudnia 2013 r., w godzinach od 7.30 – 15.30 (godziny mogą również zostać dopasowane do Państwa możliwości).

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w akcji, a także z góry dziękujemy za okazane wsparcie. Informacji na temat Akcji udziela Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle, ul. Kochanowskiego 3, tel. 13 44 620 06. Honorowy Patronat nad Akcją objął Burmistrz Miasta Jasła.
Informacje dotyczące Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” dostępne są na stronie internetowej: www.pdpz.pl

UMJ