REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 15 październik 2013 08:56

Śmiertelne potrącenie pieszego

1Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, który miał miejsce na drodze krajowej nr 28 w Szebniach.


W wyniku potrącenia przez samochód ciężarowy śmierć poniósł 27-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godz. 8.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że idący poboczem drogi pieszy najprawdopodobniej wszedł nagle na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego tira. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Pomimo podjętej akcji ratowniczej życia 27-letniego pieszego nie udało się uratować. Kierujący ciężarowym dafem obywatel Bułgarii był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, wykonali dokumentację fotograficzną, zabezpieczyli samochód. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

 

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin