wtorek, 24 wrzesień 2013 11:24

Jasielskie spotkanie gospodarcze

spotkanie nowy styl21 branżowych firm wzięło udział w pierwszym z cyklu spotkań gospodarczych z wiodącymi przedsiębiorstwami działającymi w Jaśle. Inicjatorem spotkań jest Andrzej Czernecki burmistrz Jasła, a gospodarzem pierwszego z nich była Grupa Nowy Styl.

- Zarząd Grupy Nowy Styl bardzo chętnie odniósł się do propozycji organizacji spotkania gospodarczego i wyraził wolę nawiązania wielopłaszczyznowej współpracy z jasielskimi przedsiębiorcami. Naszym zamiarem jest wykorzystanie lokalnych kooperacji do stymulowania rozwoju gospodarczego miasta i powiatu jasielskiego – mówi Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

spotkanie nowy styl 1

Podczas spotkania przedsiębiorcy z jasielskich firm, których działalność branżowa odpowiadała zainteresowaniom firmy, mieli możliwość zwiedzenia Zakładu Produkcyjnego w Jaśle i Zakładu Produkcji Metalowej Grupy Nowy Styl. Po prezentacji wszystkich biorących w spotkaniu firm nastąpiły indywidualne rozmowy dotyczące możliwości nawiązania współpracy. Spotkanie zostało zorganizowane w ten sposób, że każda firma biorąca w nim udział mogła bezpośrednio spotkać się z przedstawicielem Grupy Nowy Styl, który odpowiadał jej działalności branżowej.

spotkanie nowy styl 2

- Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszych zakładach przedsiębiorców działających, podobnie jak my, na terenie powiatu jasielskiego. Takie spotkania są cenną okazją do wymiany opinii na temat rozwoju przedsiębiorczości oraz identyfikacji wspólnych płaszczyzn działania – mówi Dariusz Frydrych, Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny Grupy Nowy Styl.

Miasto już planuje organizację kolejnego spotkania gospodarczego.

UMJ