wtorek, 24 wrzesień 2013 11:24

Jasielskie spotkanie gospodarcze

spotkanie nowy styl21 branżowych firm wzięło udział w pierwszym z cyklu spotkań gospodarczych z wiodącymi przedsiębiorstwami działającymi w Jaśle. Inicjatorem spotkań jest Andrzej Czernecki burmistrz Jasła, a gospodarzem pierwszego z nich była Grupa Nowy Styl.


 - Zarząd Grupy Nowy Styl bardzo chętnie odniósł się do propozycji organizacji spotkania gospodarczego i wyraził wolę nawiązania wielopłaszczyznowej współpracy z jasielskimi przedsiębiorcami. Naszym zamiarem jest wykorzystanie lokalnych kooperacji do stymulowania rozwoju gospodarczego miasta i powiatu jasielskiego – mówi Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

spotkanie nowy styl 1


Podczas spotkania przedsiębiorcy z jasielskich firm, których działalność branżowa odpowiadała zainteresowaniom firmy, mieli możliwość zwiedzenia Zakładu Produkcyjnego w Jaśle i Zakładu Produkcji Metalowej Grupy Nowy Styl. Po prezentacji wszystkich biorących w spotkaniu firm nastąpiły indywidualne rozmowy dotyczące możliwości nawiązania współpracy. Spotkanie zostało zorganizowane w ten sposób, że każda firma biorąca w nim udział mogła bezpośrednio spotkać się z przedstawicielem Grupy Nowy Styl, który odpowiadał jej działalności branżowej.

spotkanie nowy styl 2


- Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszych zakładach przedsiębiorców działających, podobnie jak my, na terenie powiatu jasielskiego. Takie spotkania są cenną okazją do wymiany opinii na temat rozwoju przedsiębiorczości oraz identyfikacji wspólnych płaszczyzn działania – mówi Dariusz Frydrych, Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny Grupy Nowy Styl.

Miasto już planuje organizację kolejnego spotkania gospodarczego.

UMJ

 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin