czwartek, 19 wrzesień 2013 19:41

CBA na Podkarpaciu! Czyżby nowa afera korupcyjna?

cbaCBA przeprowadziło w środę kontrolę jasielskich instytucji w toku prowadzonego wspólnie z Prokuraturą Apelacyjną w Krakowie śledztwa.

Podejrzenia korupcji w organach samorządowych i rządowych różnego szczebla na Podkarpaciu stanowią przedmiot postępowania. PAP podaje, iż funkcjonariusze CBA odwiedzili m.in. starostwo powiatowe w Jaśle oraz Cech Rzemiosł Różnych. Niektórzy pracownicy tych instytucji dostali na czwartek wezwania do rzeszowskiej delegatury CBA. Z kolei RMF FM informuje, że CBA rozpoczęło również kontrolę sanepidu.

Anna Dziura