niedziela, 17 luty 2013 20:44

Gala Ślubna w Restauracji ,,Różana" Wyróżniony

127Dzisiaj, 17 lutego w restauracji ,,Różana” w Skołyszynie odbyła się Gala Ślubna.


Pomimo zimowej aury uroczystość ta przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką ślubną. Od godziny 14.30 można było zwiedzać stoiska czołowych firm reprezentujących branżę ślubną. Scenariusz był wyjątkowo napięty. Niewątpliwie najbardziej wyczekiwanym etapem Gali był pokaz najnowszej kolekcji sukien ślubnych.

154

Jedyna w swoim rodzaju ekskluzywna Gala Ślubna to bardzo ważne przedsięwzięcie. Podczas Gali narzeczeni mięli możliwość porównać prace i produkty czołowych firm na rynku, mogących uświetnić uroczystość ślubną. Najnowsze trendy w modzie ślubnej, wizażu, fotografii to tylko niektóre z licznych atrakcji jakie czekały na uczestników dzisiejszej Gali.

202

Zapraszamy do galerii.

Anna Dziura

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin