środa, 24 lipiec 2013 14:27

Kort jak nowy Wyróżniony

kort tenisowyZakończono modernizację ogrodzenia oraz remont nawierzchni kortu tenisowego na Ogródku Jordanowskim w Jaśle.

Prace remontowe obejmowały wymianę ogrodzenia, które z jednej strony zostało przyłączone do ogrodzenia „Orlika”, oraz zamontowanie nowych obrzeży z krawężników betonowych.

kort tenisowy

Koszt wymiany ogrodzenia pokryty został ze środków budżetu miasta i wyniósł 15,7 tys. złotych. Koszty renowacji nawierzchni ceglastej kortu (ok. 8 tys. zł) sfinansowany został przez Stowarzyszenie Miłośników Tenisa Ziemnego. Wykonawcą inwestycji była rzeszowska firma PPHU „SCJ”.

UMJ