poniedziałek, 15 lipiec 2013 11:08

Znaleziono ciało mężczyzny

Znaleziono ciało mężczyznyPolicjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 54-letniego mieszkańca gminy Brzyska. Ciało mężczyzny znaleziono na brzegu potoku w Brzyskach.


Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Wczoraj około godz. 11, dyżurny komendy został zawiadomiony o znalezieniu w Brzyskach zwłok mężczyzny. Ciało leżące na brzegu potoku, częściowo zanurzone w wodzie, zauważyła kobieta jadąca samochodem drogą biegnącą wzdłuż potoku. 

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalili tożsamość zmarłego. Jest nim 54-letni mieszkaniec gminy Brzyska.
Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono w prosektorium. Badania określą dokładną przyczynę zgonu mężczyzny. Wstępnie wykluczono, że jego śmierć nastąpiła w wyniku przestępstwa. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

KPP w Jaśle

 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin