czwartek, 11 lipiec 2013 12:31

Wypadek z udziałem motocykla i trzech samochodów

Wypadek z udziałem motocykla i trzech samochodówNiezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną wczorajszego wypadku, do którego doszło w Przysiekach. Wskutek zdarzenia uszkodzone zostały trzy samochody i motocykl.

Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych użytkowników dróg apelujemy o ostrożność.
Informację o wypadku na drodze krajowej nr 28 w Przysiekach dyżurny komendy otrzymał wczoraj po południu. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 27-letni motocyklista jechał od Jasła w kierunku Gorlic.

Wypadek z udziałem motocykla i trzech samochodów

W Przysiekach nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go fiata doblo, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Próbując ominąć samochód gwałtownie odbił w lewo. Następnie otarł się o jego karoserię, po czym tracąc panowanie nad motocyklem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym daewoo matizem. Siłą uderzenia został odrzucony na prawą stronę jezdni, gdzie uderzył w toyotę yaris.
Wskutek wypadku do szpitala trafił motocyklista. Z uwagi na doznane obrażenia 27-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn został hospitalizowany. Pozostali uczestnicy nie ucierpieli w zdarzeniu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Okoliczności wypadku będą ustalane w toku dochodzenia.

KPP w Jaśle