REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 11 lipiec 2013 12:31

Wypadek z udziałem motocykla i trzech samochodów

Wypadek z udziałem motocykla i trzech samochodówNiezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną wczorajszego wypadku, do którego doszło w Przysiekach. Wskutek zdarzenia uszkodzone zostały trzy samochody i motocykl.


Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych użytkowników dróg apelujemy o ostrożność.
Informację o wypadku na drodze krajowej nr 28 w Przysiekach dyżurny komendy otrzymał wczoraj po południu. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 27-letni motocyklista jechał od Jasła w kierunku Gorlic.

Wypadek z udziałem motocykla i trzech samochodów


Wypadek z udziałem motocykla i trzech samochodów

W Przysiekach nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go fiata doblo, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Próbując ominąć samochód gwałtownie odbił w lewo. Następnie otarł się o jego karoserię, po czym tracąc panowanie nad motocyklem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym daewoo matizem. Siłą uderzenia został odrzucony na prawą stronę jezdni, gdzie uderzył w toyotę yaris.
Wskutek wypadku do szpitala trafił motocyklista. Z uwagi na doznane obrażenia 27-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn został hospitalizowany. Pozostali uczestnicy nie ucierpieli w zdarzeniu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Okoliczności wypadku będą ustalane w toku dochodzenia.

KPP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Elsfdtd 2013-07-12 13:25
Coś w ostatnim czasie strasznie dużo wypadków. Czy kierowcy rozum i rozwagę zostawili w domu? Panowie i panie wybierając się w drogę wszelkiego rodzaju pojazdami zdrowy rozsądek też zabierzcie, nie tylko dokumenty hehe
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Alus 2013-07-12 16:16
Brykać im się zachciało hehe
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin