poniedziałek, 08 lipiec 2013 14:31

II Turniej Wiedzy o Bieszczadach

II Turniej Wiedzy o Bieszczadach6 lipca br. w ,,Chatce Puchatka” na Połoninie Wetlińskiej odbył się finał II Turniej Wiedzy o Bieszczadach pod patronatem Posła na Sejm RP Bogdana Rzońcy oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby.

W turnieju udział brała młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z Jasła, Brzozowa oraz Ustrzyk Dolnych. Komisja w składzie: Marek Andruch i Wojciech Krokowski pierwsze miejsce przyznała Kamilowi Czechowi ze szkoły ponadgimnazjalnej z Ustrzyk Dolnych, drugie miejsce przypadło Krzysztofowi Herbutowi Polityńskiej z Brzozowa. Obaj zwycięzcy w nagrodę pojadą zwiedzać Parlament Europejski w Brukseli.

II Turniej Wiedzy o Bieszczadach

Celem turnieju było nie tylko propagowanie regionu Bieszczadzkiego, lecz zacieśnienie relacji pomiędzy uczniami z różnych podkarpackich szkół i środowisk.

Biuro Poselskie
Posła Bogdana Rzońcy