czwartek, 30 maj 2013 17:17

Uroczystość Bożego Ciała w Jaśle Wyróżniony

Uroczystości Bożego Ciała w JaśleDzisiejsze święto jest uroczystością ku czci Najświętszego Sakramentu. FOTORELACJA

W Jaśle uroczystość Bożego Ciała odbyła się w atmosferze dziękczynnego hołdu, jak również wdzięczności za dar Eucharystii.

Uroczystości Bożego Ciała w Jaśle

Mieszkańcy miasta Jasła wzięli udział w mszy świętej w kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Fara), a następnie uczestniczyli w procesji, która udała się w kierunku Kościoła oo. Franciszkanów, zatrzymując się w drodze przy czterech ołtarzach polowych.

Uroczystości Bożego Ciała w Jaśle

Szły dzieci komunijne, młodzież, dzieci ścielące drogę przed Najświętszym Sakramentem płatkami kwiatów oraz wielu mieszkańców Jasła.

Anna Dziura