Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 26 marzec 2022 11:35

Wyremontowano pomieszczenia w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle

Przekazanie do użytku wyremontowanych pomieszczeń w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w JaśleW piątek, 25 marca br., w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle odbyło się oficjalne przekazanie do użytku wyremontowanych pomieszczeń.


W Warsztacie Terapii Zajęciowej w Jaśle na ulicy Floriańskiej zostały wykonane prace budowlane, w ramach zadania pn. Modernizacja budynku użytkowanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Jaśle w 2021 r. w ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

Prace objęły remont korytarza parteru polegający na wykonaniu nowej podbudowy – izolacji przeciwwilgociowej i termicznej podposadzki. Ułożono nową posadzkę z płytek gresowych. Pomalowane zostały ściany i sufity oraz wykonano lamperię. Wyremontowano również klatkę schodową wraz z wykonaniem nowej balustrady ze stali nierdzewnej. Wymieniono drzwi zewnętrzne (5 sztuk), drzwi wewnętrzne (11 sztuk) oraz okna w pomieszczeniu warsztatu i na klatce schodowej.

Remont Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle był bardzo ważny, ponieważ znacząco poprawił warunki oraz bezpieczeństwo uczestników warsztatów. Na chwilę obecną w warsztatach terapii zajęciowej uczestniczy 54 osoby.

Przekazanie do użytku wyremontowanych pomieszczeń w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle

Wartość robót budowlanych wyniosła łącznie 157 175,15 zł, w tym dofinansowanie z PFRON w wysokości 112 176,16 zł.

Wykonawcą prac budowlanych była firma MAT Konstrukcje Michał Gorczyca z Jasła.

Podczas przekazania do użytku obecni byli; Adam Pawluś – Starosta Jasielski, Stanisław Pankiewicz – Wicestarosta Jasielski, Ryszard Lisowski – Członek Zarządu Powiatu w Jaśle, Krystyna Dzik – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Jaśle oraz Jakub Marciniec – Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaśle.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas