REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 07 kwiecień 2021 10:03

Darmowe WiFi4EU w Jaśle!

Darmowe WiFi4EU w Jaśle!Na terenie Jasła, w ramach ogólnoeuropejskiego projektu WiFi4EU, można korzystać z dziesięciu punktów dostępowych do darmowego internetu o prędkości do 30 Mbit/s.


Czas trwania sesji wynosi 4 godziny (po czym konieczne jest ponowne logowanie). Komisja Europejska zarządziła, że nazwa sieci musi brzmieć „WiFi4EU”. Nazwa ta jest wszędzie taka sama, dzięki czemu można łatwo rozpoznać hotspoty WiFi4EU w całej Europie.

Punkty dostępowe znajdują się w 10 lokalizacjach:

Rynek (obejmuje cały rynek) – 2 urządzenia
Plac Targowy (ul. Zielona)
Plac Żwirki i Wigury
Skwer przy ul. Sokoła (obejmuje również zasięgiem plac przed kinem Syrena)
Dworzec PKP
Ogród Jordanowski
Przystanek Kwiatowa
Otwarty basen i tereny rekreacyjne MOSiR
Parki Linowy i bulwary nad rzeką Ropą
Park Miejski

Darmowe wifi w Jaśle

Jak korzystać?
Aby zalogować się do sieci należy kliknąć w ikonę WiFi w telefonie, wybrać sieć „wifi4eu”, a następnie zalogować się do sieci. Zostanie otwarte okno przeglądarki, w którym należy zaznaczyć „Akceptuję regulamin” a następnie kliknąć „Zaloguj”.

Miasto Jasło otrzymało grant na budowę sieci WiFi4EU w 2019 roku. Jest to ogólnoeuropejski projekt budowy darmowego dostępu do sieci internetowej na terenie całej wspólnoty. W ramach projektu kilkanaście tysięcy gmin i miast, ze wszystkich państw należących do UE, otrzymało po 15 000 euro na budowę sieci dostępowej.

Zachęcamy do użytkowania i życzymy przyjemnego serfowania po sieci!

Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin