czwartek, 25 czerwiec 2020 13:45

Kolorowo i inaczej - druga tura nasadzeń kwiatów zakończona

kwiaty 1Początkiem czerwca rozpoczęło się drugie nasadzenie kwiatów ozdobnych w naszym mieście.

Nowe kompozycje pojawiły się głównie w centrum miasta: na skwerach, w Parku Miejskim przy fontannie, na rabatach, w donicach ustawionych na ciągach pieszych. Łącznie posadzono 14 tysięcy kwiatów.

W tym roku postawiono na nowe kompozycje. Posadzone zostały różnokolorowe begonie, aksamitki, szałwie, ipomee, pelargonie, coleusy oraz ozdobne trawy. Nowością w tym roku są elementy małej architektury, kolorowe donice w rozmiarze XXL, które przyozdabiać będą przestrzeń przy Jasielskim Domu Kultury oraz rynek główny.

kwiaty 2

Urząd Miasta w Jaśle