REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 01 kwiecień 2020 15:10

Lekarka z Jasła zarażona koronawirusem

szpitalWczoraj otrzymano pozytywny wynik badania na koronawirusa u lekarki z Jasła, która pracowała w przychodni przy ul. Szopena w Jaśle.Stan kobiety jest dobry i przebywa ona w kwarantannie domowej. Kwarantannie poddanych zostało również kilkadziesiąt pracowników jasielskiego szpitala. Na chwile obecną specjalne służby ustalają z jaką iloscią osób miała kontakt zarażona lekarka.

Lekarka po zauważeniu u siebie niepokojących objawów zareagowała natychmiast, zawiadamiając o tym odpowiednie służby.
- Szpital Specjalistyczny w Jaśle informuje, że od dnia 01.04.2020 do odwołania, będą zamknięte poradnie specjalistyczne, zlokalizowane w budynku przy ul. Szopena 38. Punkt pobrań do badań analitycznych, funkcjonujący w tym samy budynku, również jest zamknięty do odwołania – informuje dyrekcja szpitala.
Przychodnia na Szopena została poddana dokładnej dezynfekcji. Zdaniem dyrektora szpitala przychodnia wróci do normalnego funkcjonowania już w poniedziałek.

Ponadto informujemy, że badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim (razem mamy teraz 100).

red.

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin