wtorek, 11 luty 2020 21:19

Poszukujemy zaginionego mieszkańca Jasła

303 203779Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Roberta Bażyka, 62-letniego mieszkańca Jasła.

7 lutego br., około godz. 13, opuścił miejsce zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:
wzrost 180 cm, średniej budowy ciała, brak znaków szczególnych. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru ciemnogranatowego, polar niebiesko-granatowy oraz spodnie jeansowe niebieskie. Posiadał czarną wełnianą czapkę oraz czarne półbuty. Zaginiony nie posiada przy sobie dokumentów oraz telefonu.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle przy ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 310 lub 112.