środa, 17 październik 2018 10:17

Dzień Edukacji Narodowej 2018 Wyróżniony

Dzień edukacji narodowejNauczyciele i zasłużeni pedagodzy odebrali nagrody Zarządu Powiatu w Jaśle

We wtorek, 16 października 2018 r., w Starostwie Powiatowym w Jaśle wybitni nauczyciele, dyrektorzy i zasłużeni pedagodzy odebrali nagrody przyznawane corocznie przez Zarząd Powiatu w Jaśle.

Starosta Jasielski Adam Pawluś życzył wyróżnionym skutecznego działania oraz wszystkiego, co daje poczucie zadowolenia z pracy zawodowej, jak również wiele satysfakcji i społecznego uznania z tytułu wychowywania i kształcenia młodego pokolenia. Oczywiście podziękowania z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostały już wcześniej skierowane do wszystkich nauczycieli i pracowników powiatowej oświaty.

Dzien edukacji narodowej

W gronie uhonorowanych pedagogów znaleźli się nauczyciele z następujących szkół:

Renata Sarnecka-Fryc - I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle

Małgorzata Kłusek i Wioletta Telma-Goryczka - II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle

Damian Bartuś - Zespół Szkół Technicznych w Jaśle

Agnieszka Racławska - Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle

Mirosława Nowotyńska-Strojek - Zespół Szkół nr 3 w Jaśle

s. Karina Bernadeta Pawłowska - Zespół Szkół nr 4 w Jaśle
Ewa Śmietana - Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach

Krystyna Dzik i Teresa Sypień - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle

Anna Gorczyca-Świędrych - Poradni Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaśle

Grażyna Leńczuk, Agnieszka Kuczała-Kołodziej i Monika Kubas-Gozdecka - Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle