poniedziałek, 18 lipiec 2016 16:25

Zagraj w filmie o Jaśle u boku Artura Dziurmana Wyróżniony

Zagraj w filmie o Jaśle u boku Artura Dziurmana Producenci filmu „Akcja Pensjonat” poszukują statystów do scen filmowych, które będą kręcone w Jaśle w sobotę 23 lipca 2016r.

Aby zgłosić się na statystę, wystarczy przesłać swoje zdjęcie w stroju stylizowanym na okres międzywojenny (lata 30) albo II wojny światowej (lata 40) na mail:
W treści maila prosimy podać imię i nazwisko, wiek i numer telefonu.
Producenci, poszukują do filmu osób w przedziale wiekowym od 10 do 90 lat.

2

3
„Akcja Pensjonat”, to fabularyzowany dokument o historii uwolnienia 66 więźniów politycznych z gestapowskiego więzienia w Jaśle, w sierpniu 1943 roku. Uwolnienia dokonało 5 żołnierzy polskiego podziemia, dowodzonych przez Zenona Sobotę pseudonim „Korczak”
Główna rolę w filmie „Akcja Pensjonat” gra Artur Dziurman. Na planie partnerują mu Mateusz Mosiewicz, Mateusz Mikoś, Rafał Dłużniewski.
Producentem filmu jest Telewizja Obiektyw z Krosna.

4

5

6
Patronem medialnym jest portal www.miastojaslo.pl