poniedziałek, 01 kwiecień 2013 10:15

Sport i muzyka, muzyka i sport! Wyróżniony

4Sport i muzyka , muzyka i sport zawsze szły ze sobą w jednej parze. I właśnie jedna z takich kooperacji miała miejsce na terenie Jasła.


Agnieszka” SOPLA” Sobczyk (UKS Akademia Sportów Walki - Judo Jasło, judo) - wychowanka klubu, judo trenuje od 16 lat pod okiem Przemysława Czarneckiego.

2


 

Posiada stopień mistrzowski 1 dan (czarny pas). Największe sukcesy to: 2 miejsce w Pucharze Świata w USA, 5 miejsce w mistrzostwach Polski w Opolu, 7 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Szczytnie. Od ponad pół roku zajmuje się nową sztuką walki, jaką jest MMA. Ma na swoim koncie trzy wygrane walki: w Krośnie i Białogardzie oraz - walkę amatorską - w Bochni. Warto dodać, że po zaledwie 3 stoczonych walkach przebojem wdarła się do czołówki „fajterek” MMA w kraju. Najpopularniejszy sportowiec w plebiscycie Podkarpackiego Trójmiasta w 2010 roku. Ma 21 lat.

Oraz Michał„ DITLU AKA MARTIN PREZAH” Dietl artysta, który swoją przygodę z rapem rozpoczął w roku 2005 wraz z przyjacielem, z którym to pod amerykańskie podkłady pisali utwory, które dziś zdaniem artysty wzbudzają szczery śmiech pomieszany z sentymentem.

FOtka Prezah


 

Głośno o nim w świecie podziemnego rapu zrobiło się za sprawą utworu „Percepcja”, w którym gościnną zwrotkę wykonał Dawid ”Pierrot” Cecuła, który jest uznawany za legendę czarnej muzyki na Podkarpaciu. W roku 2007 ukazał się debiutancki album rapera „Spowiedź Diabła”.
Następnie w roku 2008 światło dzienne ujrzała ”Rapokalipsa” materiał stworzony ze ŚP Tomkiem ”Sajanem” Tuleją, który bardzo szybko zyskał szacunek słuchaczy ze względu na swoje wyśmienite umiejętności rapowania plus rzadko spotykaną osobowość. W roku 2008 ukazał się również mix tape ”Złodzieje Bitów” nagrany wspólnie z Konradem ”Marvelem” Palaczem. Cd stworzona na podkładach zza oceanu .Ostatnim jak do tej pory materiałem jest The Ditel’s Ceremony Mixtape 2009.Płyta jedna przeszła bez echa .Dziś Prezah pracuje nad swoim życiowym materiałem, który jak sam ma nadzieje ukaże się początkiem roku 2014.
Zapraszamy gorąco do sprawdzenia Utworu pod tytułem KNOCKDOWN. Piosenka przy której dźwiękach „Sopla” wychodzić będzie do walki w klatce.
„Jedziesz walcz Sopla” rapuje Prezah aby obudzić w Agnieszce ducha walki by ta dała z siebie wszystko. Wokal do piosenki zarejestrowany został w Rather Studio w Jaśle, natomiast za mix i mastering odpowiedzialny jest Jakub ”Pietz” Piecuch rezydent Forest Studio w Rzeszowie .Dziś prezentujmy wam teledysk do tej piosenki który jest owocem pracy Igora niezwykle utalentowanego realizatora który współtworzy markę Studio Rather. Bez wątpienia życie i ring mają ze sobą wiele wspólnego. Na obu trzeba się nie poddawać, walczyć do końca i dawać z siebie wszystko ZAPRASZAMY!

{youtube}ombmfsHxcoI{/youtube}

Martin Prezah

 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+2 # bombel 2013-04-01 15:57
ale kapitalny teledysk
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # gitu 2013-04-01 15:59
Aga, Martin jesteście niesamowici! Jest power, jest klimat, jest tak jak powinno być :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # srutrs 2013-04-01 16:38
Teledysk świetny!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Matys 2013-04-01 16:42
Naprawde miazzzzgaaaaa!! !!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Roksa 2013-04-01 18:30
Zastanawia mnie czy to jest teledysk promujący Michała czy ....Agnieszkę , godne zastanowienia.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Domi 2013-04-01 18:30
całkiem całkiem
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # srutrs 2013-04-02 08:43
Niech promują siebie nawzajem. Efekt jest rewelacyjny!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # blacha1910 2013-04-02 15:32
ditlu powraca, oby ktoś się nim zainteresował z dobrej wytwórni bo on rozpierdala system
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # reli 2013-04-03 11:39
Ditlu - szacuneczek !
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin