czwartek, 16 kwiecień 2015 11:51

Szkolenie dla przyszłych winiarzy Wyróżniony

Szkolenie dla przyszłych winiarzyPodkarpacka Akademia Wina w Jaśle ogłasza nabór na szkolenie pt. "Winiarstwo dla początkujących". Uczestnicy dowiedzą się m.in. o tym, jak przy zakładaniu winnicy nie popełnić nieodwracalnych błędów i jak zrobić poprawnie wino gronowe.

Szkolenie odbędzie się w dniach 16-17 maja. Pierwszego dnia (sobota) zajęcia poświęcone będą planowaniu, zakładaniu i prowadzeniu winnicy, a także produkcji wina gronowego. Będzie też o przygotowaniu gospodarstwa winiarskiego do przyjmowania enoturystów. Drugiego dnia (niedziela) organizatorzy zaplanowali wyjazd studyjny do 3 winnic w okolicach Jasła (zapoznanie się z ofertą enoturystyczną gospodarstw, zwiedzanie winnic i przetwórni, degustacja win).

39

Prowadzący: Roman Myśliwiec i Ewa Wawro. Koszt pierwszego dnia 150 zł (w cenie materiały szkoleniowe i serwis kawowy), drugiego 200 zł (w cenie transport i degustacja win).
Na szkolenia zapisywać można się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Podkarpackiej Akademii www.akademiawina.org lub mailem na adres
Informacje dodatkowe uzyskać można pisząc na adres lub telefonicznie: 502 146 485.
Podkarpacka Akademia Wina to sztandarowe działanie Fundacji Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa „Galicja Vits”. Partnerem przedsięwzięcia jest Miasto Jasło.
Ewa Wawro
prezes Fundacji „Galicja Vitia”

2