wtorek, 19 sierpień 2014 00:00

Dachowanie skody po zderzeniu z tirem Wyróżniony

547667411Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce na drodze relacji Nowy Żmigród - Gorlice.


W Mytarzy osobowa skoda dachowała po zderzeniu z tirem. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu. W wypadku ucierpiała pasażerka skody, która z obrażeniami trafiła do szpitala.

Wczoraj dyżurny komendy został powiadomiony, że w Mytarzy doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z komisariatu w Nowym Żmigrodzie. Policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia ustalili wstępne okoliczności wypadku.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący ciężarowym iveco jechał w kierunku Gorlic. W Mytarzy skręcając w lewo na skrzyżowaniu nie zauważył wyprzedzającej go skody citigo. Wskutek zderzenia się pojazdów "osobówka" dachował, po czym wpadła do przydrożnego rowu.

W wypadku ucierpiała 60-letnia pasażerka skody, która z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie zostali ranni. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin