sobota, 05 lipiec 2014 02:00

Rozpoczął się sezon funkcjonowania Szkolnych Schronisk Młodzieżowych w Powiecie Jasielskim

logoschroniskoOd 1 lipca w okresie wakacji funkcjonują trzy Szkolne Schroniska Młodzieżowe prowadzone przez Powiat Jasielski. Placówki w Jaśle, Nowym Żmigrodzie i Foluszu oferują turystom łącznie 100 miejsc noclegowych, w cenach już od 12 zł za dobę.


Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy Bursie Międzyszkolnej

Schronisko oferuje 50 miejsc noclegowych. W każdym pokoju znajduje się szafa ubraniowa, regały, szafki nocne oraz stolik i krzesła. Turystom udostępniona jest łazienka wyposażona w prysznice i umywalki oraz kuchnia do samodzielnego przygotowania posiłków. W budynku udostępniana jest sala komputerowa i świetlica, w której do dyspozycji jest telewizor oraz stół do ping-ponga. Obok budynku boisko oraz miejsca parkingowe. Schronisko położone jest przy ulicy Staszica, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS i PKP, 10 minut drogi od Rynku.

Dane kontaktowe:

Szkolne Schronisko Młodzieżowe
przy Bursie Międzyszkolnej
ul. Stanisława Staszica 30a 38-200 Jasło
tel. 013 44 629 09, 724 223 436
www.bursy.pronet.jaslo.pl

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin