czwartek, 05 czerwiec 2014 02:00

„Czwórka” będzie miała nową salę gimnastyczną

sala-gimnastyczna-SP-4Przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle powstanie nowa sala gimnastyczna o wymiarach 12m x 24 m, stosowną uchwałę w tej sprawie przyjęła Rada Miejska Jasła.

Szacunkowa wartość inwestycji wynosi 2,4 mln zł, w tym1,8 mln zł z budżetu miasta i 600 tys. zł z dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej.

Planuje się, że prace rozbiórkowe dotychczasowej sali gimnastycznej mogłyby rozpocząć się już w okresie wakacyjnym, a prace budowlane początkiem roku szkolnego. Prace budowlane miałyby potrwać do końca 2015 roku. W tym czasie zajęcia z wychowania fizycznego będą zorganizowane między innymi na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

UMJ