REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 05 czerwiec 2014 02:00

„Czwórka” będzie miała nową salę gimnastyczną

sala-gimnastyczna-SP-4Przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle powstanie nowa sala gimnastyczna o wymiarach 12m x 24 m, stosowną uchwałę w tej sprawie przyjęła Rada Miejska Jasła.


Szacunkowa wartość inwestycji wynosi 2,4 mln zł, w tym1,8 mln zł z budżetu miasta i 600 tys. zł z dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej.

Planuje się, że prace rozbiórkowe dotychczasowej sali gimnastycznej mogłyby rozpocząć się już w okresie wakacyjnym, a prace budowlane początkiem roku szkolnego. Prace budowlane miałyby potrwać do końca 2015 roku. W tym czasie zajęcia z wychowania fizycznego będą zorganizowane między innymi na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

UMJ

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin