poniedziałek, 19 maj 2014 02:00

Śmiertelny wypadek na placu budowy Wyróżniony

IS policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, któremu uległ 28-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego podczas prac budowlanych.


Mężczyzna został przygnieciony przez wysięgnik pompy do wylewania betonu. Obrażenia, których doznał okazały się śmiertelne.

Do zdarzenia doszło dziś rano na trenie prywatnej posesji w Skołyszynie. Dyżurny komendy o wypadku został powiadomiony przez dyspozytora pogotowia ratunkowego. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również prokurator. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków wypadku.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 28-letni operator betonowozu, podczas wylewania betonu na strop budynku został przygnieciony przez wysięgnik pompy. Mężczyzna wskutek doznanych obrażeń zginął na miejscu. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia dalszych badań.

Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.

KPP Jasło

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+2 # Wiesiek 2014-05-19 15:18
Odpoczywaj w pokoju [*] kondolencje dla rodziny.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin